Strona głównaGryAktualnościMod Fallout 4: New Vegas dostał swój pierwszy zwiastun

Mod Fallout 4: New Vegas dostał swój pierwszy zwiastun

Tworzony przez fanów Remake wszedł właśnie na wyższy poziom. Zadebiutował niedawno trailer, który pozwala zobaczyć Fallout 4: New Vegas w akcji.

Dokładnie wczoraj, w dniu dziesiątej rocznicy Fallout: New Vegas, na oficjalnym kanale YouTube popularnego moda pojawił się nowy zwiastun. Zobaczyliśmy tym samym najbardziej szczegółowy do tej pory materiał dotyczący tego projektu.

Zobacz: Fallout 76 – w grze pojawią się schrony, dostępne za walutę

Chociaż wideo trwa nieco ponad półtorej minuty, fani popularnego RPG mają sporo powodów do ekscytacji. Zwiastun pachnie Falloutem, gra wygląda dobrze, a walka zdaje się nie odbiegać za mocno od oryginału.

Najbardziej cieszy zapewne fakt, że prace wciąż trwają i sądząc po powyższym materiale, idą w bardzo dobrym kierunku. Jeżeli chcecie poznać więcej informacji na temat tego moda, najlepiej udać się na oficjalnego Discorda twórców. Znajdziecie tam nawet aplikację pozwalającą zgłosić się do pomocy w dokończeniu projektu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię