Advertisement
Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - Infinity Ward zapowiada powrót Ghosta

Modern Warfare – Infinity Ward zapowiada powrót Ghosta

Kolejny sezon jest tuż za rogiem.

Po długich tygodniach oczekiwania pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare powoli dobiega końca. Nie będzie więc dla nikogo większym zdziwieniem, że Infinity Ward zaczyna budować hype wokół swojej następnej aktualizacji.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare zebrało 1.6 miliona dolarów na pomoc Australii

Na razie dostaliśmy krótkie wideo na Twitterze. Chociaż z początku nie wydaje się ono zdradzać zbyt wiele, społeczność dostrzegła zapowiedź kilku mniej oczywistych aspektów drugiego sezonu. Wygląda oczywiście na to, że głównym bohaterem kolejnego Battle Passa będzie Simon „Ghost” Riley.

Ponadto, na kilku zaprezentowanych grafikach gracze dostrzegli powrót słynnej mapy Rust z Modern Warfare 2, karabinu ACR oraz jakieś tajemnicze SMG, na którego nazwę będziemy musieli poczekać do momentu oficjalnego ogłoszenia.

Sezon drugi ma wystartować oficjalnie już 11 lutego. Podobnie jak w przypadku poprzednich dużych aktualizacji, spodziewamy się nowych map, broni oraz battle passa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię