Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Mandalorian - Disney zdradza datę premiery 2. sezonu!

The Mandalorian – Disney zdradza datę premiery 2. sezonu!

Było wiadomo, że drugi sezon serialu The Mandalorian zadebiutuje jeszcze w 2020 roku, ale do tej pory nie znaliśmy nawet dokładnego miesiąca. To się właśnie zmieniło. Już wiemy, kiedy na platformie Disney+ pojawią się kolejne odcinki z Mandalorianem i Baby Yodą.

Do tej pory wiedzieliśmy, że drugi sezon The Mandalorian zadebiutuje gdzieś w 2020 roku. Niedawno Jon Favreau, który jest producentem serialu, przyznał, że prawdopodobnie nastąpi to jesienią. Teraz wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. W trakcie konferencji na temat wyników finansowych, Bob Iger – prezes Disneya, zdradził, że drugi sezon serialu The Mandalorian zadebiutuje w październiku 2020 roku.

Zobacz: Możesz już kupić prawdziwych rozmiarów figurkę Baby Yoda

W dalszej części przyznał też, że rozważany jest też trzeci sezon, a także spin-offy serii. Na ten moment nie wiemy, czego mogłyby one dotyczyć, ale z pewnością jest kilka postaci, które mają spory potencjał na własną historię. Z pewnością zalicza się do nich postać grana przez Ginę Carano, czyli Cara Dune. Jeden z pomysłów mógłby też dotyczyć przywódcy Gildii Łowców Nagród – Greefa Carga, czyli postaci granej przez Carla Weathersa. Możliwości jest całkiem sporo.

Zobacz: Zdjęcia do serialu o Obi-Wanie wstrzymane. Ewan McGregor tłumaczy dlaczego

Bob Iger zdradził też, że w tym momencie Disney+ ma 28,6 mln subskrybentów. Wynik może i nie powala, ale to przecież pierwsze miesiące działania usługi. Dla porównania Netflix może pochwalić się wynikiem na poziomie ponad 150 mln.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię