Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - niewielka aktualizacja wprowadza tryb turniejowy w Gunfight

Modern Warfare – niewielka aktualizacja wprowadza tryb turniejowy w Gunfight

Jest okazja, żeby wygrać kilka kosmetycznych przedmiotów. 

Kolejna aktualizacja ujrzała światło dzienne. Kiedy twórcy dalej myślą nad naprawieniem najbardziej problematycznych aspektów nowego Call of Duty, czas kupuje im mniejszy, aczkolwiek dosyć treściwy update.

Zobacz: Modern Warfare ma otrzymać tryb Battle Royale na 200 graczy

Lista wprowadzonych zmian, która pojawiła się wczoraj na oficjalnym subreddicie gry, na pierwszy rzut oka nie wygląda na żadną rewolucję. Animacje odradzania się na HQ i Hardpointach zostały skrócone, do Gun Game będą mogły teraz dołączać czteroosobowe party, kilka naprawionych błędów…

Potem jednak okazało się, że razem z aktualizacją pojawił się również nowy, turniejowy matchmaking dla trybu Gunfight. Dwuosobowe party zostają rozrzucone po składającej się z 16 drużyn drabince. Zwycięstwo oznacza awans do kolejnej rundy, porażka – szansę na dołączenie do kolejnego turnieju. Pierwszy triumf w turnieju gwarantuje cenny, kosmetyczny przedmiot oraz punkty XP.

Infinity Ward zaznacza, że tryb jest wciąż w fazie beta, a czasy oczekiwania na mecze mogą chwilę potrwać. Jeżeli planujecie spróbować swoich sił w drabince turniejowej, warto zajrzeć na bloga Activision i przeczytać, jakie wskazówki mają dla Was deweloperzy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię