Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSteam właśnie usunął setki gier ze swojej biblioteki

Steam właśnie usunął setki gier ze swojej biblioteki

Każde święta to zazwyczaj czas porządków i wyrzucania niepotrzebnych rzeczy. Najwyraźniej na Steamie już przyszła na to pora, bo platforma właśnie usunęła kilkaset gier ze swojej biblioteki.

Wielu graczy od dawna narzeka, że Steam stał się jednym wielkim śmietnikiem. Pośród wielu znanych i dobrych gier znajdziemy tam również wiele gównianych produkcji, przez które trudno trafić na prawdziwe perełki. Niestety, niewiele jesteśmy w stanie z tym zrobić. Na szczęście sam Steam co jakiś czas przeprowadza czystki, które chociaż minimalnie poprawiają sytuację. W ostatnich dniach banhammer trafił w kilkaset produkcji i dodatków.

Zobacz: Half-Life Alyx – wymagania sprzętowe nowej gry Valve

Czystka została zauważona według jednego z użytkowników Reddita. Wygląda na to, że Steam w ostatnich dniach, a nawet godzinach zdecydował się na usunięcie ze swojej bazy kilkaset różnych gier i dodatków do nich. W sumie zbanowanych zostało już ponad 2900 produkcji z czego prawie 1400 w ciągu ostatnich 12 godzin. Także prawdopodobnie mowa i największej czystce w historii Valve. Wcześniej usuwano po kilkanaście czy kilkadziesiąt gier w ciągu tygodnia czy nawet miesiąca.

Zobacz: Steam – nowa aktualizacja usprawnia działanie biblioteki

Być może Steam w końcu wysłuchał prośby graczy, którzy domagali się większej moderacji udostępnionych na platformie gier. Może teraz łatwiej będzie znaleźć te najbardziej wartościowe produkcje, których utalentowani twórcy nie dysponowali budżetem na promocję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię