Strona głównaGryAktualnościUbisoft planuje wprowadzić więcej fabuły do Rainbow Six Siege

Ubisoft planuje wprowadzić więcej fabuły do Rainbow Six Siege

Ambitnych planów Ubisoftu ciąg dalszy. 

W wywiadzie dla IGN Alexander Karpazis, odpowiedzialny za wizerunek Rainbow Six Siege, powiedział, że jednym z ich postanowień na przyszły rok jest wprowadzenie do gry elementów fabularnych.

Zobacz: Ubisoft i Netflix startują z wydarzeniem z “Domu z papieru” w Rainbow Six Siege

Całość ma rozpocząć się już w pierwszym sezonie piątego roku, razem z Nighthaven, prywatną militarną korporacją stworzoną przez Kali, znaną z operacji Shigting Tides. Chociaż Karpazis stwierdził, że fabuła będzie opowiadana przede wszystkim przez Battle Pass oraz nowych operatorów, jej elementy ostatecznie znajdziemy w każdym aspekcie gry.

Nie jest to oczywiście pierwsza tego typu próba Ubisoftu. W zeszłym roku widzieliśmy przecież Outbreak, tryb kooperacyjny, który teraz został zamieniony w oddzielną grę, Rainbow Six Quarantine. Operatorzy rozmawiali wtedy ze sobą, nabierali charakteru i w kilka prostych misji twórcom udało się pokazać, że jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia w Siege’u.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię