Strona głównaGryAktualnościMonster Hunter World: Iceborne sprzedany w ponad 2,5 milionach kopii

Monster Hunter World: Iceborne sprzedany w ponad 2,5 milionach kopii

Sukces nowej ekspansji do Monster Huntera. 

Zgodnie z zapowiedzią deweloperów, Iceborne miał być jedynym tego typu dodatkiem do Monster Hunter World. Patrząc jednak na sukces, jaki odnosi teraz nowa ekspansja, może będą musieli zastanowić się nad przyszłością gry.

Zobacz: Nowy sezon Dauntless wprowadzi system rankingowy oraz dwa battle passy

Capcom pochwalił się dzisiaj, że sprzedaż Iceborne przekroczyła 2,5 miliona sztuk, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Ponadto, cała seria Monster Hunter powoli zbliża się do 60 milionów. Na ten moment Capcom sprzedał łącznie 58 milionów kopii.

Warto również zaznaczyć, że dla Iceborne jest to dopiero początek przygody. Abstrahując nawet od samych przecen, jakie pewnie za jakiś czas będą kusić tysiące graczy, ekspansja do tej pory pojawiła się tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli powtórzy się sytuacja z Monster Hunter World i premiera na PC gwarantuje grze kolejne życie, na początku przyszłego roku Capcom może chwalić się kolejnym kamieniem milowym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGematsu
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię