Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 12 - "głos Johny'ego Cage'a" sugeruje nową część

Mortal Kombat 12 – „głos Johny’ego Cage’a” sugeruje nową część

Andrew Bowen, który wcielił się w postać Johny’ego Cage’a w poprzednich dwóch grach z cyklu Mortal Kombat, zdaje się sugerować prace nad Mortal Kombat 12.

Plotki o Mortal Kombat 12 pojawiają się tu i ówdzie od pewnego czasu. Kiedy zamieszanie zamiera, pojawia się kolejna plotka, która podsyca hype. Najnowsza plotka jest związana z jedną z postaci, które są związane z serią od kilku lat.

Mortal Kombat 12

Andrew Bowen, aktor wcielający się w rolę Johny’ego Cage’a w Mortal Kombat X i Mortal Kombat 11, opublikował ostatnio na twitterze klip, w którym widać go na terenach studia Warner Bros. Muzyka w tle bardzo przypomina motyw z Mortal Kombat 2. W pewnym momencie słychać też kwestię “Every deadly technique. It’s savage combat.”.

Zobacz: MultiVersus – nowa bijatyka od Warner Bros. Gracze zastanawiają się nad jednym z bohaterów

Wszystko to z jednej strony wygląda bardzo tajemniczo, z drugiej strony ciężko się oprzeć pewnym skojarzeniom. Tym bardziej, że swego czasu już nawet Netherealm Studios zleakowało zdjęcie, sugerujące prace nad kolejnym Mortal Kombat, a w innej plotce padła informacja, że w grze możemy zobaczyć powrót Reiko. Natomiast nigdy jeszcze żadna oficjalna deklaracja na temat MK12 nie padła.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię