Strona głównaWiadomościRozrywkaMortal Kombat - reboot filmu trafi do HBO Max w przyszłym roku

Mortal Kombat – reboot filmu trafi do HBO Max w przyszłym roku

Warner Bros. potwierdziło, że reboot Mortal Kombat zawita do usługi HBO Max w przyszłym roku. Wraz z nim pojawi się wiele innych filmów.

Z powodu trwającej pandemii produkcja filmów kinowych stała się o wiele trudniejsza niż jeszcze rok temu. Mimo wszystko, Warner Bros. ogłosiło, że nadchodzący reboot MK trafi do usługi HBO Max w 2021 roku – tego samego dnia, co premiera kinowa. Najnowsza adaptacja popularnej serii gier zostanie uświetniona pojawieniem się w HBO Max całej biblioteki filmów, pierwotnie zaplanowanych jako premiery kinowe na 2021 rok.

Mortal Kombat

Przyszłoroczny (oby) reboot Mortal Kombat to pierwsza od lat kinowa adaptacja gier, po niesławnym i bardzo słabo przyjętym Annihilation. W międzyczasie pojawił się jeszcze krótki prequel Rebirth oraz serial Legacy.

Zobacz: Mortal Kombat – film opóźniony z powodu pandemii

Oba tytuły wyszły spod ręki Kevina Tancharoena, ale żaden nie mógł się równać z kultowymi filmami. Producentem nowego filmu ma być James Wan. Dobrą wiadomością dla fanów z pewnością będzie to, że film ma otrzymać kategorię wiekową R.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię