Strona głównaEsportCounter-StrikeCS:GO w końcu z nową operacją - Broken Fang

CS:GO w końcu z nową operacją – Broken Fang

Plotki na temat startu nowej operacji w CS:GO krążyły od kilku dni, ale w końcu znalazły swoje potwierdzenie. Nowa operacja to Broken Fang.

Podobnie jak w trakcie kilku ostatnich operacji w CS:GO, także i podczas Broken Fang gracze będą mieli okazję wykonać mnóstwo nowych misji. Każda misja to wyższy poziom żetonu operacji. Dostęp do Broken Fang otrzymamy za cenę niecałych 60 złotych. Dzięki temu będziemy co tydzień otrzymywać zestaw kolejnych misji. Ich wykonywanie będzie oznaczało zbieranie gwiazdek, którymi nie tylko ulepszymy żeton, ale też  – i to nowość w operacjach CS:GO – zamienimy je na nowe skiny, naszywki i skrzynki. Nowa operacja oznacza też bowiem pojawienie się w grze kolejnej skrzynki, o jakże oryginalnej nazwie – Broken Fang Case. Ta zawiera 17 nowych skinów.

cs:go-operation-broken-fang

Operacja i skrzynka to nie jedyne nowości dzisiejszej aktualizacji. Wraz z nią gracze dostali też nowy tryb, Retake. To CS-owa wariacja asymetrycznego multiplayera, gdzie trzech antyterrorystów broni ładunku wybuchowego przed czterema CT. 

Zobacz: Tak się kończy cwaniakowanie. Twórcy szufli CSGO z zarzutami

Na koniec, Valve uraczyło nas aż 7 nowymi mapami do trybu rankingowego. Nadal jednak nie przywrócono wyczekiwanej od dawna mapy Cobblestone.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceValve
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię