Strona głównaWiadomościRozrywkaJak połączyć serial z grą wideo? Na to pytanie odpowie Netflix

Jak połączyć serial z grą wideo? Na to pytanie odpowie Netflix

Przygód Netflixa w świecie gamingu ciąg dalszy. Tym razem postanowili pojawić się podczas święta wszystkich graczy, targów E3.

Wczoraj Devolver Digital, dzisiaj najpopularniejsza platforma streamingowa na świecie. Obecność Netflixa na tegorocznym E3 tylko potwierdza fakt, że ich ostatnie eksperymenty w postaci interaktywnego serialu Black Mirror: Bandersnatch czy nawet gry Stranger Things, to dopiero początek ich zaangażowania w tę branżę.

Zobacz: Final Fantasy VII Remake na targach E3. Zajawka już podczas State of Play

Wiele użytkowników widzi oczywiście w tej zapowiedzi okazję do ogłoszeń niezwiązanych bezpośrednio z poruszanym tematem. Użytkownicy Nintendo Switcha, ostatniej już chyba platformy, która nie doczekała się swojej wersji Netflixa, pokładają spore nadzieje w nadchodzącym E3.

Dla całej branży może to prawdopodobnie oznaczać kolejną, potężną firmę rozpoczynającą walkę o względy graczy. Kto wie, może to właśnie na Netfliksie pojawi się pierwsza ekranizacja gry wideo, o której nie zapomnimy piętnaście minut po seansie…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię