Strona głównaWiadomościMożemy za darmo wypróbować najnowszego Hitmana!

Możemy za darmo wypróbować najnowszego Hitmana!

Twórcy Hitmana udostępnili na Steam wersję demonstracyjną najnowszej odsłony Agenta 47. Do ogrania jest poziom ICA Facility ze wszystkimi misjami oraz wyzwaniami.

Studio IO Interactive ostatnio przeżyło wiele przeciwności losu. Najpierw jego morale złamał wydawca Square Enix niezadowolony z wyników sprzedaży sezonowej wersji Hitmana. Zawyżone oczekiwania wpłynnęły na decyzję o sprzedaży licencji do Hitmana oraz rozwiązaniu zespołu IOI. Na drodze negocjacji udało się jednak przetrwać autorom najemnego zabójcy. Uzyskali pełną niezależność, a także prawa własności do Agenta 47.

Całkiem możliwe, że po wygranej batalii twórcy przelali kilka głębszych kieliszków i w trakcie zakrapianej imprezy wpadli na pomysł, by dać wszystkim graczom szansę sprawdzenia ich najnowszej gry. Na prędce zrealizowali swój plan udostępniając na platformie Steam fragment gry (ICA Facility level) całkiem za darmo.

Wersja demonstracyjna najnowszego Hitmana jest do ściągnięcia w zakładce gry poprzez wybranie pola „pobierz demo”. W blisko 9 GB danych zawarta jest kompletna mapa z dwiema fabularnymi misjami, 40 wyzwaniami i mnóstwem scenariuszy stworzonych przez moderów. Jeśli przygody Agenta 47 spodobają Wam się na tyle, by zainteresować się pełną wersją, wówczas możecie ją zakupić z 66% rabatem za $24.  

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię