Strona głównaWiadomościHardwareMSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X Trio oraz Ventus uchwycone na...

MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X Trio oraz Ventus uchwycone na zdjęciach oraz ich dostępność.

Szwajcarski sklep Digitec w swojej ofercie zamieścił trzy karty graficzne MSI z układem graficznym RTX 3060 Ti w tym najmocniejszą z nich MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X Trio. Przed oficjalną premierą tych kart graficznych na rynku.

Sprzedawca potwierdził, że embargo na sprzedaż tych kart graficznych schodzi 2 grudnia o godzinie 15. Drugą informacją, jaką podzielił się sklep Digitec, jest to, że ogólnie dostawa kart graficznych z rdzeniem RTX 3060 Ti jest większa niż modeli RTX 3070/ 3080/ 3090, ale by ostudzić trochę emocje, od razu dodał, że to nadal nie jest wystarczająca liczba, żeby zrealizować wszystkie zamówienia, które wpłynęły do sklepu. Na koniec jednak przedstawiciel sklepu dodaje, że kolejna partia kart graficznych z tym układem graficznym jest już w drodze do sklepu.

MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio

Jest to model flagowy MSI, który ma oferować najwyższą wydajność, niestety będzie wiązało się to z dużo wyższą ceną od zapowiadanej przez Nvidię. Sugerowana cena MSRP przez MSI to 470 USD, więc o 70 dolarów więcej niż podstawowa cena, jaką zapowiadała Nvidia. Niestety cena 470 USD też nie jest ostateczna, ponieważ do niej sprzedawca ze sklepu, może dodać dodatkowo swoją marżę i cena za najmocniejszą odmianę RTX 3060 Ti bez problemu przekroczy 500 dolarów. Czego się ogólnie obawiamy, ale niestety spodziewamy.

MSI RTX 3060 Ti Ventus 3X OC

Model MSI Ventus 3X OC otrzymał trzy wentylatory, ale jego płytka PCB, jest dużo krótsza niż w przypadku modelu flagowego. Rdzeń został poddany lekkiemu przetaktowaniu o 30 MHz do wartości 1695 MHz. Ventus 3X OC pomimo zastosowania rozbudowanego układu chłodzenia to nadal konstrukcja dwuslotowa. Niestety nie znamy jego ceny MSRP.

MSI RTX 3060 Ti Ventus 2X OC

Jak sama nazwa wskazuje, jest to model z dwoma wentylatorami. Osiąga on takie samo taktowanie jak model Ventus 3X i jest konstrukcją dwuslotową. Do zasilania wymaga pojedynczej wtyczki 8-pin identycznie jak swój większy odpowiednik.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię