Strona głównaGryAktualnościPreordery Cyberpunka 2077 przebijają inne gry CD Projekt RED

Preordery Cyberpunka 2077 przebijają inne gry CD Projekt RED

Za Cyberpunk 2077 kilka opóźnień, ale wygląda na to, że CD Projekt RED jest już na ostatniej prostej – opóźnienia nie odstraszyły graczy.

CD Projekt RED pochwalił się właśnie, że liczba pre-orderów była znacząco wyższa niż jakiejkolwiek gry z serii Wiedźmin. Deweloper ujawnił tę informację podczas ostatniego spotkania z udziałowcami, gdzie padło też między innymi zapewnienie, że gra na pewno pojawi się 10 grudnia. Według tych informacji, przychody z zamówień przedsprzedażowych szacuje się na około 77,7 miliona złotych, studio potwierdziło też, że to największy wzrost jaki miało w swojej historii.

Raport finansowy CD Projekt RED ujawnił też kilka interesujących faktów na temat tego jak gracze zamawiali Cyberpunk 2077. Największy wzrost zanotowano w kopiach cyfrowych, studio przewiduje też, że podział pomiędzy kopiami cyfrowymi a fizycznymi będzie z przewagą tych pierwszych. Podobny trend ma miejsce też w sprzedaży Wiedźmina 3, który obecnie lepiej sprzedaje się w kopiach cyfrowych niż fizycznych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię