Advertisement
Strona główna Gry Aktualności Preordery Cyberpunka 2077 przebijają inne gry CD Projekt RED

Preordery Cyberpunka 2077 przebijają inne gry CD Projekt RED

- Reklama -

Za Cyberpunk 2077 kilka opóźnień, ale wygląda na to, że CD Projekt RED jest już na ostatniej prostej – opóźnienia nie odstraszyły graczy.

CD Projekt RED pochwalił się właśnie, że liczba pre-orderów była znacząco wyższa niż jakiejkolwiek gry z serii Wiedźmin. Deweloper ujawnił tę informację podczas ostatniego spotkania z udziałowcami, gdzie padło też między innymi zapewnienie, że gra na pewno pojawi się 10 grudnia. Według tych informacji, przychody z zamówień przedsprzedażowych szacuje się na około 77,7 miliona złotych, studio potwierdziło też, że to największy wzrost jaki miało w swojej historii.

Raport finansowy CD Projekt RED ujawnił też kilka interesujących faktów na temat tego jak gracze zamawiali Cyberpunk 2077. Największy wzrost zanotowano w kopiach cyfrowych, studio przewiduje też, że podział pomiędzy kopiami cyfrowymi a fizycznymi będzie z przewagą tych pierwszych. Podobny trend ma miejsce też w sprzedaży Wiedźmina 3, który obecnie lepiej sprzedaje się w kopiach cyfrowych niż fizycznych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE