Strona głównaWiadomościHardwareMSI chce wprowadzić karty graficzne przeznaczone do kopania kryptowalut

MSI chce wprowadzić karty graficzne przeznaczone do kopania kryptowalut

Nawiązując do ostatniej deklaracji MSI w EEC (Eurasian Economic Commision), to na rynku mogą pojawić się dwie nowe karty graficzne, przeznaczone wyłącznie do kopania kryptowalut.

W deklaracji pojawiły się dwa modele MSI wyposażone w układy graficzne GA104 – GeForce RTX 3060 Ti Miner 8G oraz GeForce RTX 3060 Ti Miner OC. Nie jest to pierwsze podejście do tego typu kart przez producentów AIB, ale biorąc pod uwagę aktualną sytuację na rynku konsumenckich kart graficznych. Wypuszczenie dedykowanej serii do 'kopania’ może tylko uzdrowić rynek. Ponieważ tego typu karty dla górników po prostu mogą okazać się dużo bardziej opłacalne. Spowodowane to może być tym, że w tego typu kartach graficznych, można zrezygnować z kilku funkcji na rzecz obniżenia jej ceny.

Karty do koparek nie wymagają wyjść wideo, podświetlenie RGB też jest w nich zbędne, tak samo, jak półpasywne chłodzenie, wentylatory w 'koparkach’ kręcą się cały czas. Niestety nie znamy dokładnie planów wydawniczych MSI odnośnie do tych kart graficznych ani ich ceny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię