Strona głównaWiadomościMSI wprowadza do swojej oferty gamingowy zestaw akcesoriów Vigor GK40 i The...

MSI wprowadza do swojej oferty gamingowy zestaw akcesoriów Vigor GK40 i The Clutch GM10

Klawiatura i myszka w jednym stoją boxie, choć i osobno także będą grasować po półkach. Tylko, czy warto będzie zerkać na nie w chwili premiery?

Na razie zapowiedziany zestaw nie ma jeszcze ceny i terminu wydania, ale po specyfikacji urządzeń można już wysunąć tezę, że klawiatura i mysz nie zajmą górnej półki w sklepie. Jest to pakiet akcesoriów, który będzie konkurencyjny wyłącznie w strefie budżetowych doznań.

Z dwojga sprzętów na pierwszy plan wysuwa się całkiem przyzwoicie zaprojektowany klawiszowiec membranowy o charakterystyce pracy podobnej dla przełączników mechanicznych. Vigor GK40 zaoferuje graczom pakiet technologicznych rozwiązań, których nie powstydziłyby się żadne peryferia, a w tym 6-strefowe podświetlenie LED, 20-Key Rollover, kilka klawiszy multimedialnych i na dokładkę odłączaną podkładkę pod nadgarstki. Większość z ustawień można spersonalizować na samej klawiaturze, lecz pełną swobodę konfiguracji uzyskamy w oprogramowaniu MSI Mystic Light.

Myszka The Clutch GM10 natomiast to już nieco niższa liga gryzoniowatych stworzeń. Harcuje po podkładce z rozdzielczością do 2400 dpi, z możliwością dopasowania prędkości przez wydzielony do tego przycisk pod rolką. Za precyzje ruchów odpowiada w niej sensor optyczny Pixart ADSN-5712. Fani podświetlenia w jej przypadku będą musieli zadowolić się statycznym czerwonym światłem podkreślającym logo MSI i rolkę.

Jeśli zestawu nie będzie zbyt wysoka, to ma spore szanse, by uzupełnić wyposażenie mniej wymagających graczy.

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię