Strona głównaWiadomościRazer pokazał elitarny mikrofon dla streamerów

Razer pokazał elitarny mikrofon dla streamerów

Firma Razer poszerza ofertę sprzętów dla streamerów o nowy mikrofon Seiren Elite. Zdaniem producenta ma on zapewniać profesjonalną jakość dźwięku.

Razer Seiren Elite to kolejny model w ofercie producenta sprzętów dla graczy. Jest to aktualnie najwyżej pozycjonowany mikrofon z charakterystycznym, zielonym logo, więc dedykowany jest najbardziej wymagającym. Producent zapewnia, że świetnie sprawdzi się w trakcie streamowania na Twitchu lub YouTubie, oferując profesjonalną jakość dźwięku. Mikrofon ma zapewniać bogaty i ciepły wokal, charakterystyczny np. dla radia.

Jeśli chodzi o specyfikację, to Razer zdecydował się na konstrukcję tylko „single capsule”. Seiren Elite łączy się z komputerem przy pomocy złącza USB. Maksymalna częstotliwość próbkowania wynosi 48 kHz, a pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 50 Hz do 20 kHz. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to z kolei 120 dB. Mikrofon ma charakterystykę kardioidalną.

I teraz najważniejsza kwestia, czyli cena. Ta ma wnieść aż 199,99 dolarów. Razer Seiren Elite trafi do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.

[you tube= ww40j_sisZE]

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię