Strona głównaGryAktualnościMultiplayer shooter w klimatach Destiny rozpoczyna cotygodniowe alpha testy

Multiplayer shooter w klimatach Destiny rozpoczyna cotygodniowe alpha testy

W The Cycle widać trochę Borderlands, trochę Destiny. Co jednak najważniejsze, deweloper planuje tworzyć grę razem z jej rosnącą społecznością.

The Cycle to PvPvE co-op shooter, nad którym pracuje aktualnie Yager, twórcy m.in. Spec Ops: THE LINE. Cały czas trzymają się swoich silnych stron, zostają przy multiplayer shooterze. Czwórka graczy walczy o surowce na groźnej planecie, z niebezpieczeństwem czyhającym tuż za ich plecami.  Yager opisuje swój nowy projekt jako „competitive quest game”, czyli rywalizację pomiędzy drużynami o to, kto szybciej wykona wiszące nad ich głowami zadania.

PC Gamer wspomina w swojej zapowiedzi o podobieństwach do battleroyale, klimat oraz wygląd broni przypominają Destiny, a przyjemny art style bardzo szybko zapisuje się w pamięci. Jeżeli szukacie nowego, obiecującego multiplayera, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już jutro Yager rozpoczyna pierwsze alpha playtesty, do których dostęp będzie miał każdy, kto zgłosi chęć udziału.

Wcześniejsze testy pozwoliły deweloperom poznać nieco opinii użytkowników na temat ich gry, jednak jak przyznał jeden z twórców w powyższym filmie, był to starszy build sprzed kilku tygodni. Organizując cotygodniowe playtesty, będą mieli okazję zaangażować społeczność w proces tworzenia gry oraz na bieżąco dostawać feedback odnośnie wprowadzanych zmian.

Z rosnącą ekscytacją nadchodzącym Borderlands 3 oraz The Division 2 dopiero rozwijającym swoje skrzydła, The Cycle może mieć ciężkie zadanie do wykonania, jednak tak wczesne otwarcie się na społeczność powinno zadziałać na ich korzyść i zacząć zbierać fanów wyczekujących oficjalnej premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię