Strona głównaGryW przyszłym tygodniu otrzymamy za darmo rewelacyjną grę

W przyszłym tygodniu otrzymamy za darmo rewelacyjną grę

W każdym kolejnym tygodniu Epic Games Store udostępnia swoim użytkownikom darmową grę. To realizacja wcześniejszej obietnicy, według której będzie się tak działo jeszcze przez kolejne miesiące. Tym razem bibliotekę można bez opłat poszerzyć o GNOG, ale najciekawsze czeka nas za tydzień.

Nie ma co się oszukiwać – GNOG to nie jest produkcja najwyższych lotów i raczej nie wszystkim przypadnie do gustu. To prosta gra logiczna 3D, która prędzej spodoba się dzieciom niż dorosłym. W niej możemy w oryginalny sposób eksplorować głowy… dziwnych potworów. Musimy je obracać, otwierać, przełączać dźwignie, przesuwać koła i odkrywać różnej maści sekrety. Jest to produkcja dla pojedynczego gracza.

Zobacz: Gracze grożą twórcom gry z powodu ekskluzywności w Epic Games Store

Zobacz: Epic Games nie radzi sobie ze sklepem. Nowe funkcje zostają opóźnione

Mutant Year Zero: Road To Eden za darmo

Na szczęście w przyszłym tygodniu Epic Games Store udostępni dużo ciekawsze gry. Cieszy przede wszystkim Mutant Year Zero: Road To Eden, które jest oryginalną strategią taktyczną z elementami skradanki. Sterujemy w niej zespołem mutantów, a walki odbywają się w systemie turowym. Akcja dzieje się w postnuklearnym świecie, w którym ludzie praktycznie wyginęli, a na Ziemi królują mutanty i zwierzęta. Poza tym otrzymamy też w przyszłym tygodniu Hyper Light Drifter, czyli zręcznościowe RPG w stylu retro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię