Strona główna Gry Aktualności Mutant Year Zero – ziejący ogniem łoś dołączy do ekipy jeszcze w...

Mutant Year Zero – ziejący ogniem łoś dołączy do ekipy jeszcze w tym miesiącu

Mutant Year Zero – świetna strategia RPG jeszcze w tym miesiącu doczeka się dodatku pod tytułem Seed of Evil.  Wraz z nią do gry trafi wiele nowej zawartości w tym zupełnie nowe misje fabularne oraz wrogowie. Jednak najważniejszy jest Big Khan, grywalna postać, która jest… łosiem.

Deweloper udostępnił właśnie nowy zwiastun zapowiadający dodatek Seed of Evil, który skupia się na postaci Big Khana. Materiał jest dość dziwną kompilacją scen z udziałem ziejącego ogniem aktora z rogami na głowie oraz fragmentów gry. To sugeruje, że jedną z mutacji Khana jest ognisty oddech. Sam Khan zaś jest stalkerem eksplorującym niebezpieczną Zonę w pojedynkę. Nowy bohater gry zadaje obrażenia obszarowe raniące wielu wrogów na raz.

Zobacz: Taktyczny guziec wkracza do akcji – 20-minutowy gameplay Mutant Year Zero

Zresztą zobaczcie sami:

Zobacz: Mutant Year Zero edycja Deluxe z nowym DLC już wkrótce na konsolach

Mutant Year Zero: Path to Eden jest dostępna na PC, Xbox One Oraz PS4. Rozszerzenie Seed of Evil pojawi się na wszystkich platformach już 30 lipca. Gra zostanie wydana również w wersji Deluxe Edition zawierającej podstawkę oraz rozszerzenie. Wersja Deluxe będzie dostępna również na Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE