Strona głównaKonsoleMutant Year Zero edycja Deluxe z nowym DLC już wkrótce na konsolach

Mutant Year Zero edycja Deluxe z nowym DLC już wkrótce na konsolach

Mutant Year Zero swoją premierę na PC miało już jakiś czas temu. Teraz przyszedł czas na premierę konsolową i to nie byle jaką. Tytuł pojawi się w wersji Deluxe wraz z DLC wprowadzającym do gry nową postać oraz masę dodatkowej treści.

Pudełkowa wersja Mutant Year Zero Deluxe zadebiutuje na konsolach PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch już 30 lipca. Gracze otrzymają również rozszerzenie pt Seed of Evil, które wprowadza do gry wiele dodatkowych treści w postaci nowych lokalizacji. W tej nowej przygodzie pomoże nam zmutowany łoś Wielki Khan.

Zobacz: Taktyczny guziec wkracza do akcji – 20-minutowy gameplay Mutant Year Zero

Jeżeli jeszcze nie wiecie czym jest Mutant Year Zero

To powrót do korzeni gier strategicznych łączących w sobie turowe taktyczne walki rodem z Wasteland 2 czy Fallout 1 i 2 oraz eksplorację świata. To także uwielbiana przez wielu postapokalipsa pokazana z nieco innej perspektywy, naszymi towarzyszami broni są zmutowane zwierzęta. Tytułowa ekipa mutantów niczym Koziołek Matołem wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu paca… tfu… Edenu. RPGowy element tytułu pozwala na rozwój naszych bohaterów w wybranym przez siebie kierunku wprowadzając kolejne mutacje.

Zobacz: Wasteland 3 – wsparcie gry planowane na dziesięć lat

Nie pozostaje zatem nic innego jak oczekiwać z niecierpliwością na 30 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewłasne
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię