Strona głównaGryAktualnościDragon Age 4 – bohaterów gry poznamy dzięki kolekcji krótkich opowiadań?

Dragon Age 4 – bohaterów gry poznamy dzięki kolekcji krótkich opowiadań?

Dragon Age 4 ma być mniejszą grą, która skupi się na Imperium Teviner. Ten zdominowany przez magów region może mieć duży wpływ na fabułę kolejnej gry serii. Przynajmniej to można wywnioskować na podstawie zbioru opowiadań Dragon Age: Tevinter Nights.

Dragon Age: Tevinter Nights to zbiór opowiadań, którego autorem jest Patrick Weekes, jeden ze scenarzystów Dragon Age. Poprzednie książki Dragon Age w różnym stopniu były powiązane z nadchodzącymi grami. W The Masked Empire poznaliśmy postaci występujące w Dragon Age Inkwizycja. Bardzo możliwe, że Tevinter Nights również podąża tym schematem.

Zobacz: BioWare chce skupić się teraz na produkcji Dragon Age 4

Zobacz: Pracownicy BioWare straszą graczy, Dragon Age 4 to Anthem ze smokami

Kolekcja opowiadań Tevinter Nights trafi na półki sklepowe 10 marca 2020. Samo Dragon Age 4 nie ma wyznaczonej daty premiery. Według dotychczasowych plotek gra fabuła będzie skupiona na rozgrywce dla jednego gracza, ale sama gra będzie stworzona na silniku wykorzystanym przez Anthem. Miejmy nadzieję, że gra nie podzieli losów Anthem i Mass Effect: Andromeda. Gdy tylko pojawi się więcej informacji damy Wam znać.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię