Strona głównaMobileAktualnościProducenci rezygnują z udziału w MWC 2020 z obawy o koronawirus

Producenci rezygnują z udziału w MWC 2020 z obawy o koronawirus

NVIDIA, LG i wiele innych firm rezygnuje z udziału w Mobile World Congress 2020, które odbędą się pod koniec miesiąca w Barcelonie. Rezygnacja z udziału spowodowana jest obawami koronawirusem.

Nvidia potwierdziła, że nie weźmie udziału w tegorocznych targach MWC, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie. Wcześniej podobne deklaracje złożyło LG, ZTE i Ericsson. W tej sytuacji zastanawiające jest czy targi powinny faktycznie się odbyć. Kolejne firmy rezygnują z udziału w imprezie. MWC 2020 zaplanowane są pomiędzy 24 a 27 lutego.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 10 Lite – pełna specyfikacja techniczna

Teraz Nvidia potwierdziła swoją rezygnację podając jako oficjalny powód zagrożenie wobec zdrowia publicznego z powodu koronawirusa. W tym roku zieloni mieli pokazać nowe rozwiązania z zakresu AI, 5G i vRAN. Prezenacje odbędą się w tej sytuacji w innym czasie i miejscu.

Zobacz: Nowy Crash Bandicoot nadchodzi, ale nie taki jakbyśmy się spodziewali

Epidemia koronawirusa spowodowała już odwołanie kilku imprez oraz ma wpływ na światowe produkcje m.in. konsol Nintendo Switch. Szczepionka nie została na razie wynaleziona, co może powodować dalsze komplikacje i odwoływanie kolejnych imprez.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię