Strona głównaKonsoleN64 Classic zostanie zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu

N64 Classic zostanie zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu

Po NES i SNES Classic przyszła kolej na następną konsolę Nintendo w wersji klasycznej. Tym razem Japończycy zamierzają wydać N64 Classic, jak wynika z informacji serwisu Gaming Intel. Urządzenie miałoby zostać zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu. 

Prezentacja miałaby się odbyć w trakcie Nintendo Direct. W tym miesiącu Japończycy zaplanowali 2 takie wydarzenia i bardziej prawdopodobnym terminem wydaje się to późniejsze. Według plotek Nintendo przygotowało w sumie około 30 gier na N64 Classic. Wszystkie nie są jeszcze znane, ale 5 tytułów jest niemal pewnych. Są to: 

  • The Legend of Zelda: Ocarina of Time, 
  • The Legend of Zelda: Majora’s Mask, 
  • Super Mario 64, 
  • Puyo Puyo Sun 64, 
  • Banjo Kazooie. 

Konsola ma zostać zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu, ale premiera planowana jest na grudzień. Idealnie w czas przed zakupowym szaleństwem świątecznym. Jak wspominacie Nintendo 64? Byłaby to już kolejna konsola tego typu po NES Classic, SNES Classic oraz PlayStation Classic.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

    • Tego typu konsole są oferowane z preinstalowanym zestawem gier i nie da się uruchomić na nich żadnych innych. W przypadku N64 Classic ma ich być ok 30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię