Strona głównaWiadomościNa konferencji Computex 2018 AMD zaprezentuje nową serię procesorów Ryzen i kart...

Na konferencji Computex 2018 AMD zaprezentuje nową serię procesorów Ryzen i kart graficznych

Już wiemy oficjalnie, że AMD przygotowuje się do konferencji Computex 2018. Czerwoni zaczęli wysyłać zaproszenia na wydarzenie, w którym AMD ma zaprezentować swoją kolejną linię komputerów Threadripper oraz wiele innego sprzętu.

Mogłoby się wydawać, że AMD w tym roku już zapowiedział całą linię produktów, jakie ma w planach produkcyjnych. Jednak okazuje się, że jeszcze zostaniemy zaskoczeni i to całkiem niedługo. Według zapowiedzi czerwona firma ma przedstawić sporo nowości podczas nadchodzącej konferencji Computex 2018. Możemy również spodziewać się kolejnej generacji kart graficznych.

Zaproszenie:

Dołącz do nas na konferencji prasowej AMD COMPUTEX 2018, która odbędzie się 6 czerwca o godzinie 10 w Westin, Taipei. Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość udostępnienia informacji o nowych produktach i technologii AMD. Prezentację poprowadzą prezes i dyrektor generalny AMD Dr. Lisa Su wraz z dyrektorami wyższego szczebla oraz naszymi partnerami.

Już w 2018 roku AMD dostarczyło wiele nowych produktów, w tym procesory AMD Ryzen drugiej generacji, które wywołały wielkie poruszenie wśród Klientów i na rynkach światowych. Produkty serii Ryzen i Radeon będziecie mogli zobaczyć na targach COMPUTEX 2018, podczas których podzielimy się z Wami nowinkami, dowodząc, że produkty AMD zapewniają wysoką wydajność i są innowacyjne.

AMD powoli rozkręca się na rynku, czego dowodem może być wzrost sprzedaży procesorów Ryzen 5 1600. Przewyższyła ona sprzedaż Intelowskich procesorów Core i5 – 7600K i i7 – 8700K. Czerwoni potwierdzili również, że pracują nad mikroarchitekturą Zen 5. Wśród sukcesów AMD należy wymienić współpracę z Lenovo i produkcję ultrabooków Lenovo ThinkPad AMD Ryzen. Komputery tej serii mają być wyposażone w różne wersje procesorów od AMD Ryzen po AMD Ryzen 7 Pro 2700U.

Jak sądzicie, czym AMD nas zaskoczy podczas Computex 2018? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię