Strona głównaGryAktualnościNadchodzi matchmaking do Raidu w The Division 2

Nadchodzi matchmaking do Raidu w The Division 2

Jest tylko jeden haczyk.

Pamiętacie te wszystkie afery z czasów premiery The Dark Hours? Społeczność na subreddicie zaczęła zapowiadać odejście od gry, a użytkownicy przypominali posty Massive zapewniające matchmaking do każdej aktywności. Wygląda na to, że twórcy poszli po rozum do głowy.

Zobacz: Kosmetyczne dodatki do The Division 2 dostępne w ramach Twitch Prime

Co ciekawe, żaden z reprezentantów Massive nie mówił głośno o wprowadzeniu tej zmiany na serwerze testowym The Division 2. Funkcję matchmakingu znaleźli w grze dopiero sami jej fani.

Raid has story difficulty and matchmaking in pTS from thedivision

Chociaż faktycznie The Dark Hours będzie można niedługo przejść z ludźmi znajdowanymi losowo w internecie, Massive częściowo i tak postawiło na swoim. Matchmaking będzie prawdopodobnie dostępny wyłącznie na nowym poziomie trudności, „story”. Najniższy poziom ma zarówno pozwolić na dołączanie do losowych grup, jak i przedstawić Raid graczom, którzy nie mają czasu, żeby wyposażyć swoje postaci w najlepszy gear.

Razem z matchmakingiem, na serwerze testowym pojawiły się również wszystkie zmiany związane z kolejnym Content Update.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię