Strona głównaGryAktualnościNadchodzi nowy Mass Effect. BioWare rozpoczął prace nad grą

Nadchodzi nowy Mass Effect. BioWare rozpoczął prace nad grą

BioWare nie zdradza oczywiście jeszcze daty premiery, ale nawiązuje chociaż kontakt ze społeczności. Mass Effect ma się dobrze. 

Mass Effect został ostatnio zapomniany przez wielu graczy. Czasy odświeżonej trylogii już minęły, a o nowej grze długo nie słyszeliśmy. Aktualizacja dotycząca tego projektu niespodziewanie pojawiła się w ogłoszeniu dotyczącym Dragon Age 4.

Zobacz: Final Fantasy XIV – nowa aktualizacja pozwala robić misje w towarzystwie NPC

BioWare ma aktualnie ręce pełne roboty. Deweloperzy cały czas pracują nad Star Wars: The Old Republic i dalej powstaje Dragon Age 4, który ma podobno zadebiutować w przyszłym roku.

Temat Mass Effecta poruszono w paru zdaniach, podkreślając jedynie zaangażowanie BioWare w kilka różnych projektów. Kolejna odsłona serii jest podobno we „wczesnym etapie produkcji” i dużo dalej deweloperzy zaszli z Dragon Age 4. Prędko nie dostaniemy pewnie trailera czy daty premiery, ale dobrze wiedzieć, że prace cały czas trwają.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię