Strona głównaWiadomościNadchodzi The Blackout Club, cooperacyjny horror w klimatach serialu Stranger Things

Nadchodzi The Blackout Club, cooperacyjny horror w klimatach serialu Stranger Things

Dobra wiadomość dla fanów Stranger Things, Question Games zapowiedziało wydanie gry The Blackout Club bazującej na motywach serialu. Gra ukaże się w 1 kwartale przyszłego roku na PC, XO i PS4.

Studio deweloperskie odpowiedzialne za produkcję ma całkiem spore doświadczenie w produkcji gier. Ekipa brała udział w tworzeniu takich tytułów jak: Thief: Deadly Shadows, BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite, Dishonored, Eldritch, NEON STRUCT, South Park: The Stick of Truth oraz Prey. Ich nowe dzieło stworzone na Unreal Engine 4 będzie opowiadało o grupie dzieciaków próbujących odkryć ogólnoświatowy spisek.

Jordan Thomas współzałożyciel tak wypowiedział się w temacie:

W The Blackout Club wracamy do klasyki horroru. Gra będzie wymagała zjednoczenia i współpracy bohaterów, aby wspólnie mogli uratować przyjaciół. Uwielbiamy systemy gry, których to Ty decydujesz jak grać. Tutaj zagrożenie czai się wszędzie i nosi ludzką twarz. Nie możemy się już doczekać.

[you tube=SV8kzwaB9L0]

Główne postacie będą wyruszały na misje obserwacyjne, których ostatecznym celem będzie ujawnienie spisku.

Co ciekawe każda misja będzie miała elementy generowane proceduralnie. Dotyczyć to będzie zarówno celu misji, łupów czy spotkań z wrogami. Postacie graczy będzie można dostosować za pomocą różnorakich dodatków i wyposażenia. To sprawi, że każda postać będzie odgrywała szczególną rolę w zespole np. będzie zbierała potrzebne dowody za pomocą dronów lub pułapek, którymi można przechytrzyć przeciwników. Po zakończeniu każdej misji gracze wrócą do kryjówki, gdzie będą mogli awansować na wyższe poziomy i nauczyć się nowych umiejętności.

Brzmi zachęcająco, pod warunkiem, że elementy generowane proceduralnie będą dobrze wykonane.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię