Wstęp

Strona głównaPoradnikiNajlepsze laptopy do gier - styczeń 2018

Najlepsze laptopy do gier – styczeń 2018

Wstęp

Szukasz idealnego laptopa, który nie przestraszy się najnowszych gier? Wybierz swój budżet, a my wskażemy gamingowe potwory.

Urządzenia mobilne do gier istnieją i nie powinniśmy negować ich potencjału jakości i wydajności. Są mniejsze od stacjonarek, wygodniejsze w transporcie i podobnie jak pełnowymiarowe komputery, mogą zaproponować przyjemność z rozgrywki mierzoną w dużym zapasie fps-ów. Dlatego coraz szybciej rozprzestrzeniają się wśród wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko swobodę korzystania ze sprzętu w dowolnych warunkach, ale również komplementarne ujęcie laptopa. Natychmiast po zakupie otrzymujemy sprzęt przygotowany na każdą naszą zachciankę. Chwila relaksu z instalacją systemu i sterowników, a po chwili ostry – czasem przerywany przez rodziców i partnerów – gaming.

Niestety tam, gdzie niektórzy widzą wielkie zalety laptopów, inni z kolei zobaczą problem skrywający się za koniecznością przetrząśnięcia setek dostępnych modeli. A niech tylko trafi to na osobę mało obeznaną z realiami branży, wtem zakup może przysporzyć więcej smutku, aniżeli radości. Po rozpakowaniu i instalacji gry może okazać się, że Geralt krząta się po Wyzimie, jakby jechał na średniowiecznych antybiotykach, zaś w CS-ie przeciwnicy prędzej namierzą nas i zabiją, niż ujrzymy Silvera cień. A to wszystko nie z powodu braku umiejętności, a ograniczonej liczby klatek wygenerowanych przez marne podzespoły.

Zła decyzja będzie boleć Was aż do kolejnej transakcji, bowiem w większości przypadków z laptopa nie wyciągnięcie ani karty graficznej, ani procesora. Jednakże nie skreślajcie z listy życzeń mobilnego sprzętu nawet, gdy nie wiecie co kupić. Tutaj wkracza nasza ekipa, z wykazem najlepszych i zarazem najbardziej opłacalnych laptopów w kilku przedziałach cenowych. Żeby było od razu jasne, naszym priorytetem była wydajność, a dopiero po niej kwestia modernizowania urządzeń i wygląd. Nie zdziwcie się więc, gdy będzie brakować odtwarza DVD lub dodatkowego wejścia USB. Liczy się wyłącznie płynność w grach. Pod maską ma po prostu szaleć potwór, który nie przestraszy się wysokich detali i rozdzielczości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię