Strona głównaWiadomościObcy powróci w nowej grze

Obcy powróci w nowej grze

Stęskniliście się za szkaradną bestią, w żyłach której zamiast krwi płynie żrący kwas? Ujrzeć jej nie będzie jeszcze Wam dane, ale wiedzcie, że trwają już prace nad nową grą osadzoną w strasznym uniwersum.

Ten czar, kiedy słyszysz pulsujący dźwięk z wykrywacza ruchu, a przed sobą masz wyłącznie nieprzeniknioną ciemność, w której czają się obrzydliwe potwory… To znów się dzieje, nowa część Obcego nadciąga! Po świetnym Alien: Isolation i kiepskim Alien Colonial Marines, blaszaki i konsole nawiedzą kolejne wygłodniałe ksenomorfy.

Za najnowszą odsłonę gry będzie odpowiadać FoxNext Games, które wchłonęło studio Cold Iron mające na koncie Star Trek Online i City of Heroes. Aczkolwiek w ekipie nie brakuje doświadczonej załogi. Część z niej pracowało między innymi przy Bioshock Infinite, Borderlands i Doom.

Po sieci krążą głosy, że szykowana produkcja mieści się w obrębie gatunku FPS z dużą dawką horroru, ale to nic pewnego. Deweloper nie odniósł się jeszcze do tych rewelacji, lecz oznajmił, że gracze zobaczą obszar wszechświata nie utrwalonego we wcześniejszych wydaniach. Ponieważ byli pracownicy Cold Iron specjalizowali się w grach sieciowych, wielce prawdopodobne jest to, że Obcy będzie zabijać wyłącznie w sieciowych rozgrywkach.          

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię