Strona głównaWiadomościNajwyższą rangę w CoD: WWII wbił bez używania broni palnej

Najwyższą rangę w CoD: WWII wbił bez używania broni palnej

Brzmi jak typowy fake, ale tym razem to sama prawda. Istnieje na świecie gracz, któremu udało się wbić najwyższą rangę w Call of Duty: WWII bez używania broni palnej. Jak to możliwe?

Ale spokojnie, nie jest to byle jaki gracz. To osiągnięcie w swoim CV może zapisać gracz o nicku TheseKnivesOnly. Pod tym pseudonimem kryje się profesjonalny gracze drużyny Karnage. Wszystkie 32 tys. fragów, które ma na swoim koncie, zdobył przy użyciu broni białej – bagnetu umieszczonego na lufie broni, noży lub łopaty. Gracz zapewnia, że nie wystrzelił w kierunku przeciwników ani jednego naboju. Pomimo tego zdobył najwyższą rangę w Call of Duty: WWII, czyli Master Prestige. Jak tego dokonał?

Rangi w Call of Duty działają trochę inaczej niż np. w CS:GO. Tutaj otrzymujemy je za wbijanie kolejnych poziomów doświadczenia. Przy 55. poziomie otrzymujemy rangę Prestige. Aby zdobyć Master Prestige, konieczne jest wbicie aż 605 poziomów doświadczenia. Oznacza to setki, a nawet tysiące godzin grania. Niewiele jest osób na świecie, które miałyby wystarczająco dużo cierpliwości do osiągnięcia czegoś takiego. Nie oszukujmy się, nie jest to wybudowanie domu lub wynalezienie leku na raka, ale wyczyn i tak brzmi imponująco.

Zobacz także: Call of Duty: WWII zarobiło już setki milionów dolarów

TheseKniveOnly gra w ten sposób już od 2010 roku, więc CoD: WWII nie jest pierwszą produkcją z serii, w której oszczędza naboje. Podobno zainspirował go do tego inny gracz, który w Black Ops używał tylko tomahawków do zabijania przeciwników. Jakie są dalsze plany bohatera tej historii? Odblokowanie rangi Master Prestige pozwala wbić kolejne… 1000 poziomów. TheseKnivesOnly zamierza to zrobić.

Nie wiem dlaczego, ale jestem przekonany, że nie ma on dziewczyny…

[you tube=TO_7x0Rn-Kk]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię