Strona głównaEsportCounter-StrikeCodewise Unicorns negocjuje z NEO i pashą? Legendy CS-a miałyby być filarem...

Codewise Unicorns negocjuje z NEO i pashą? Legendy CS-a miałyby być filarem nowego zespołu

Robert Gryn to jeden z najbogatszych Polaków i właściciel firmy Codewise. Jego majątek wycenia się na sporo ponad pół miliarda złotych. Jakiś czas temu o nim i jego firmie było bardzo głośno w internecie za sprawą bardzo “specyficznego” modelu biznesowego, który sobie wybrali. Teraz jednak chciałbym się z Wami podzielić bardzo ciekawą informacją, którą ujawnił sam Robert Gryn, a która dotyczy esportu.

Dziś na swoim kanale na Youtube szef Codewise urządził ponad godzinną sesję AMA – Ask Me Anything. W jej trakcie padło pytanie o podejście Roberta do esportu. W odpowiedzi nie tylko padła informacja, że uważa ją za niesamowitą, i że Codewise samo zainwestowało w dywizję CS-a. Widzowie śledzący AMA dowiedzieli się również, że organizacja podobno prowadzi rozmowy z byłymi członkami Virtus.pro – NEO i pashą. Wokół tej dwójki miałby być budowany nowy skład organizacji. Całe AMA możecie zobaczyć poniżej, a fragment o negocjacjach z NEO i pashą jest pod sam koniec (59:20):

Obaj zawodnicy, po tym jak raz na zawsze rozstali się z kultową, rosyjską organizacją, przez kilka tygodni grali w barwach miksowego składu Team Proche, który próbował swoich sił w różnych internetowych kwalifikacjach, jednak z kiepskim skutkiem.

Mimo iż informacja padła z ust samego właściciela Codewise, to cały czas podchodziłbym do niej bardzo ostrożnie. Takich informacji nie zdradza się raczej ot tak, w trakcie internetowego streama. Z drugiej jednak strony obu zawodników nie wiążą już żadne zobowiązania wobec byłego składu, a obaj są z pewnością głodni gry. To, w połączeniu z możliwymi do zarobienia całkiem niezłymi funduszami może być całkiem łakomym kąskiem. Co wyjdzie z rzekomych negocjacji – zobaczymy pewnie już wkrótce.

Czy Waszym zdaniem powrót NEO i pashy na krajowe podwórko przysłużyłby się im i rodzimej scenie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię