Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaNetflix inwestuje w anime studia Ghibli. Do końca kwietnia pojawi się tam...

Netflix inwestuje w anime studia Ghibli. Do końca kwietnia pojawi się tam 21 filmów

Wygląda na to, że Ni No Kuni nie będzie jedyną inwestycją Netflixa w popularne anime. Ba, platforma planuje udostępnić aż 21 filmów kultowego studia Ghibli – i to dopiero początek.

Oczywiście wszystkie 21 filmów studia Ghibli nie pojawi się na Netflixie od razu. Tytuły zaczną być udostępniane stopniowo, od 1 lutego. Będą dostępne również w Polsce i z przetłumaczonymi na język polski napisami. Oprócz tego dostępnych będzie aż 20 wersji językowych jeśli chodzi o dubbing, ale Polski to (chyba na szczęście?) nie dotyczy. 

Nową inwestycję Netflixa zapowiada trailer:

W pierwszym “rzucie” filmów pojawią się tytuły takie jak Mój sąsiad Totoro, Castle in the Sky, Only Yesterday i Ocean Waves. Kolejne filmy zadebiutują na Netflixie 1 marca i 1 kwietnia, wśród nich znajdziemy między innymi Princess Mononoke i Sprited Away.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

  1. „Oprócz tego dostępnych będzie aż 20 wersji językowych jeśli chodzi o dubbing, ale Polski to (chyba na szczęście?) nie dotyczy. ”
    NA SZCZĘŚCIE przynajmniej częściowo dotyczy. Fajne dziennikarstwo, nie ma co.

  2. „Oprócz tego dostępnych będzie aż 20 wersji językowych jeśli chodzi o dubbing, ale Polski to (chyba na szczęście?) nie dotyczy.”
    Nie. Nie na szczęście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię