Advertisement
Strona głównaKonsoleSony wypuści PS VR 2 razem z PlayStation 5?

Sony wypuści PS VR 2 razem z PlayStation 5?

Według jednego z głównych wydawców gier na VR, ze strony Sony czeka nas premiera nie jednego, a dwóch nowych urządzeń do grania. Jednym z nich jest oczywiście PlayStation 5, ale równolegle z nią ma się ukazać druga wersja PS VR.

Jedno, co wiemy oficjalnie od Sony to to, że pod koniec roku ma się pojawić PlayStation 5. Jedną z jego cech ma być wsparcie dla okularów VR – pierwszym skojarzeniem jest tutaj oczywiście połączenie konsoli z PSVR. A co, gdyby także i gogle wirtualnej rzeczywistości miały się pojawić w drugiej wersji?

Zobacz: PlayStation 5 – do sieci wyciekło menu konsoli?

W taki scenariusz wierzą przedstawiciele Immersive VR Education, wydawcy Apollo 11 VR i Titanic VR. W ich raporcie finansowym za ubiegły rok znajduje się między innymi akapit, w którym wyrażają głębokie przekonanie, że zobaczymy nowy zestaw VR dla PS5. I oczywiście Immersive VR Education obiecuje, że będzie na taką premierę przygotowane. Osobiście uważam, że zapewnienia takie brzmią bardzo marketingowo, ale wątpię, żeby miały specjalne pokrycie w rzeczywistości. Być może czegoś więcej dowiemy się już wkrótce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię