Strona głównaWiadomościRozrywkaSerial Wiedźmin – wyciekła prawdopodobna data premiery

Serial Wiedźmin – wyciekła prawdopodobna data premiery

Już od jakiegoś czasu wiemy, że serial Wiedźmin zostanie udostępniony na Netflixie w czwartym kwartale 2019 roku. Jednak do tej pory tajemnicą pozostawała bardziej dokładna data premiery. Ta wyciekła za sprawą serwisu Recapped.

Możecie nie znać serwisu Recapped dlatego warto zaznaczyć, że zajmuje się on właśnie wszelkiej maści plotkami i przeciekami na temat filmów i seriali. Co w tej historii kluczowe, robi to niezwykle skutecznie. Strona ma na swoim koncie wiele potwierdzonych informacji, w tym także na temat serialowego Wiedźmina (serwis między innymi jako pierwszy ujawnił aktorów grających Geralta i Yennefer). Właśnie dlatego ich informacjom można zazwyczaj wierzyć.

Zobacz: Rola krasnoluda Yarpena w Wiedźminie Netflixa obsadzona

Serial Wiedźmin – kiedy premiera?

No dobrze – to kiedy Wiedźmin miałby zadebiutować na Netflixie? Według Recapped serial pojawi się w serwisie streamingowym kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, a dokładnie 20 grudnia 2019 roku. To oznaczałoby, że czekają nas dni wolne pełne przygód Białego Wilka. Przyznam szczerze, że nie miałbym nic przeciwko takiej dacie premiery.

Ale na tym informacje Recapped się nie kończą. Serwis poinformował też, że na przełomie grudnia 2019 i stycznia 2020 miałyby ruszyć nagrania do drugiego sezonu serialowego Wiedźmina. To może o tyle dziwić, że wciąż nie otrzymaliśmy pierwszego sezonu. Z drugiej strony Netflix już wcześniej miał informować, że jest bardzo zadowolony z produkcji. Pierwsze plotki o zamówieniu kolejnych sezonów pojawiły się już kilka miesięcy temu. Najwyraźniej były prawdziwe. Ale też nie ma czemu się dziwić. Rzeźnik z Blaviken cieszy się ogromną popularnością i twórcy musieliby go naprawdę zepsuć, aby serial nie okazał się hitem.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwszy trailer.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceRecapped
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię