Strona główna Gry Aktualności Deweloperzy wracają do Infinity Ward. Modern Warfare 4 potwierdzone?

Deweloperzy wracają do Infinity Ward. Modern Warfare 4 potwierdzone?

Co najmniej pięciu deweloperów wróciło do pracy z Infinity Ward, jak wynika z ich profilów na LinkedIn. Co ważne, większość z nich pracowała przy poprzednich częściach Modern Warfare. Czy to oznacza, że studio pracuje nad Call of Duty: Modern Warfare 4?

Do pracy w Infinity Ward powrócili: Mark Grigsby (reżyser ds. animacji), Alex Roycewicz (projektant gry), Geoffrey Smith (dyrektor ds. projektowania trybu multiplayer), Joel Emslie (dyrektor artystyczny) oraz Zied Rieke (założyciel Infinity Ward). Ostatnich z nich pracował przy wszystkich trzech dotychczasowych częściach Modern Warfare, a pozostała czwórka maczała swoje palce w dwójce i trójce.

Każdy z nich odegrał bardzo ważną rolę w tworzeniu wcześniejszych części Call of Duty. Mają na swoim koncie kultowe wręcz bronie, mapy czy też bohaterów z Ghostem na czele. Rieke opracował też między innymi system odnawiania życia w Call of Duty 2, który od tamtego czasu jest używany we wszystkich produkcjach z tej serii. W skrócie – są to ludzie, dzięki którym CoD i Modern Warfare są tym, czym są. Bez nich gry prezentowałyby się prawdopodobnie zupełnie inaczej.

Dlatego wiele osób sugeruje, że Infinity Ward pracuje nad Call of Duty: Modern Warfare 4. Co więcej, gra miałaby trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Oliwy do ognia dodatkowo dolał były pracownik Infinity Ward – Robert Bowling, który na Twitterze (poprzez serię zaszyfrowanych tweetów) zapowiedział, że Modern Warfare 4 powstaje. Być może produkcja zostanie zaprezentowana już w czerwcu na targach E3 2019 w Los Angeles.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE