Strona głównaMobileAktualnościNetflix jeszcze w tym roku wprowadzi tańszy plan

Netflix jeszcze w tym roku wprowadzi tańszy plan

Netflix na dobre zagościł w polskich domach. Jednak usługa pozwala nie tylko na oglądanie filmów na TV, ale również komputerze oraz urządzeniach mobilnych. I właśnie dla tej ostatniej grupy Netflix udostępni nowy tańszy abonament.

Mobilny plan subskrypcji od jakiegoś czasu był testowany w Indiach. Teraz firma potwierdziła, że jeszcze w tym roku planuje wprowadzić go na stałe do oferty. Informacji takiej udzielił CEO Netflixa, Reed Hastings w liście do udziałowców. W pierwszej kolejności będzie on dostępny wyłącznie w Indiach.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflixa prawdopodobnie podpisany na 3 sezony

Nowy plan na rynku indyjskim ma kosztować mniej niż 5 dolarów i da dostęp do aplikacji za pośrednictwem smartfonów. Obecnie najtańszy plan w Indiach kosztuje w przeliczeniu około 25 złotych i pozwala na oglądanie materiałów na jednym urządzeniu. Dla porównania, w Polsce kosztuje on 34 złote. Nowy plan zostanie udostępniony w trzecim kwartale tego roku.

Zobacz: Trzeci sezon Stranger Things bije rekordy oglądalności na Netfliksie

Na razie nie wiadomo czy usługa trafi również do innych krajów. Możemy podejrzewać, że trafi on na cały kontynent azjatycki. Czy i kiedy trafi do Polski nie wiadomo. Obecnie Netflix jest najbardziej popularną usługą streamingu video. A Wy korzystanie z Netflixa?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię