Strona głównaGryAktualnościNew World – pierwsza duża aktualizacja i duże zmiany w grze

New World – pierwsza duża aktualizacja i duże zmiany w grze

W końcu do New World trafi pierwsza duża aktualizacja, która wprowadza sporo nowości takich jak bronie, wrogów, zmiany w trybie PvP oraz masę drobnych poprawek. Szczegóły poniżej.

Amazon Games wkrótce wyda aktualizację dla New World. Wśród nowych broni wymienić należy Rękawicę pustki, która będzie zadawać obrażenia hybrydowe magii i wsparcia skalowana na podstawie inteligencji oraz skupienia. Drzewko mistrzostwa Annihilation skupi się bardziej na zadawaniu obrażeń z bliska, podczas gry drzewko Decay będzie skupione na grze dystansowej z osłabianiem i leczeniem. Drzewko będzie dobrze komponowało się z Life Staff oraz innymi magicznymi broniami.

Pojawią się także nowi wrogowie w postaci Varangian Knights – grupa pod dowództwem brutalnego przywódcy, łaknąca magicznych artefaktów.

Zobacz: Battlefield 2042 – fani twierdzą, że gra miała być battle royalem

Oprócz nowości w całej grze zostanie poprawionych mnóstwo błędów oraz zostaną wprowadzone pewne ulepszenia. Jedną z największych nowości będzie zwiększenie o 10% prędkości poruszania się podczas jazdy po drogach, co jest całkiem dobrym rozwiązaniem zwłaszcza ze względu na brak koni. Przyśpieszenie włączy się przy biegu trwającym ponad 3 sekundy i zostanie wyłączone gdy wyciągniesz broni, zrobisz unik lub blok lub postać oberwie osłabieniem.

Waga zestawów naprawczych została obniżona z 2,0 do 0,1. Amazon twierdzi, że pierwotna masa była zbyt duża, jej zmniejszenie ułatwi trzymanie kilku zestawów w gotowości do użycia. Wprowadzono również kilka zmian do broni oraz drzewek specjalizacji. Np. bronie takie jak włócznie czy topory zostały zmodyfikowane, aby stały się bardziej opłacalne w użyciu, ogniste kostury z koli zostały nieco ograniczone.

Fani PvP dostaną nowe misje, plus 10% premii do szczęścia i 30% premii do zbierania dla każdego, kto jest oznaczony jako PvP.

Inne zmiany obejmują podatek mieszkaniowy, który teraz jest potrącany co siedem dni zamiast co pięć i umieszczenie przedmiotów w punkcie handlowym tylko przez 14 dni zamiast 28. W niektórych wczesnych misjach wprowadzono poprawki, więc nowi gracze mogą być zmuszeni do ponownego rozegrania niektórych misji.

Aktualizacja zostanie prowadzona dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię