Strona głównaWiadomościNeymar - nieznajomość regulaminu Twitcha powodem bana?

Neymar – nieznajomość regulaminu Twitcha powodem bana?

W pandemii gwiazdy doceniają kontakt z fanami poprzez Twitcha. Podobnie Neymar – ale piłkarz chyba nie zapoznał się z regulaminem Twitcha.

Neymar, odkąd zaczął streamować, szybko zjednał sobie sympatię widzów. Spędzając na Twitchu długie godziny, zebrał około 800 tysięcy followersów. Głównym tytułem w jaki grał w trakcie transmisji było CS:GO. Wszystko układało się świetnie do wczoraj, kiedy to okazało się, że piłkarz został… zbanowany.

Zobacz: Ninja tłumaczy, dlaczego wybrał Twitcha ponad YouTube

Póki co nie wiadomo na jak długo, nie jest też znana oficjalna przyczyna bana. Można jednak przypuszczać, że chodzi o sytuację, w której pokazał przez chwilę do kamerki telefon z numerem kolegi z reprezentacji Brazylii, Richarlisona Andrade.

Neymar-Twitch

Twitch bardzo surowo traktuje wszelkie kwestie związane z naruszeniem prywatności osób trzecich i pewnie podobnie było w tym przypadku. Sprawie na pewno nie pomógł fakt, że na upubliczniony numer, piłkarz otrzymał w ciągu kilku minut 10 tysięcy wiadomości. Na szczęście zapis streama z telefonem został już usunięty z platformy. Trzymamy też kciuki za powrót Neymara do streamowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię