Strona głównaWiadomościNinja tłumaczy, dlaczego wybrał Twitcha ponad YouTube

Ninja tłumaczy, dlaczego wybrał Twitcha ponad YouTube

Jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie wrócił niedawno na Twitcha. Teraz Ninja tłumaczy, dlaczego zdecydował się akurat na tę platformę. 

Pojedynek pomiędzy platformami streamingowymi trwa w najlepsze. YouTube Gaming zaczyna najwyraźniej oferować coraz to lepsze warunki, bowiem przeniosło się tam ostatnio kilku bardzo dużych twórców. Kiedy jednak do zgarnięcia było dwóch dużych streamerów w postaci Shrouda i Ninjy, obaj zgodnie wybrali Twitcha.

Zobacz: Shroud z własną serią gamingowego sprzętu Logitecha

Podczas jednej z ostatni gier duo z Lachlanem Powerem Ninja zdradził swojej widowni, dlaczego nie zdecydował się na przejście na YouTube. Przez chwilę ewidentnie rozważał tę opcję, do czego z resztą przyznał się na wspomnianej transmisji. Była to trudna decyzja, ale ostatecznie cały czas skłaniał się ku Twitchowi.

„Jeżeli zrobię jakieś niesamowite rzeczy w gamingu i streamingu, moim zdaniem zyska to większy rozgłos na Twitchu” – powiedział w rozmowie z Lachlanem Ninja. Tyler uważa, że termin „YouTubera” kojarzony jest wciąż wyłącznie z robieniem filmów, nie streamowaniem. Na decyzję wpłynęło oczywiście kilka innych, kuszących możliwości w postaci systemu subskrypcji czy Twitch Prime.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię