Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - autorzy publikują nowe informacje o DLC do gry

Cyberpunk 2077 – autorzy publikują nowe informacje o DLC do gry

Wiedźmin 4 to nie jedyne duże ogłoszenie jakie pojawiło się ostatnio od przedstawicieli CD Projekt RED. Zdradzili oni także nieco informacji na temat DLC do Cyberpunk 2077.

Przy okazji Wiedźmina 4, CD Projekt RED poinformował, że odchodzi od kreowanego przez siebie silnika REDengine, na rzecz sprawdzonego Unreal Engine 5. Inaczej jednak mają się sprawy przy okazji DLC do Cyberpunk 2077. Tutaj firma nadal będzie korzystać z własnego silnika, na którym opiera się cała gra.

Zobacz: Powstaje nowy Wiedźmin!

O ile sama ta informacja zapewne nikogo nie dziwi, o tyle interesujący jest fakt pojawienia się jakiejkolwiek nowej informacji na temat DLC do Cyberpunka. Gracze otrzymali już co prawda kilka małych dodatków, ale były to właściwie tylko elementy kosmetyczne, a twórcy ciągle zachowywali milczenie w kontekście pytań o dodatki fabularne. Jeszcze przed premierą CP2077 obiecywano natomiast więcej DLC niż otrzymał ich Wiedźmin 3… choć nie była to jedyna rzecz, jaką wtedy obiecywano, a jak wyszło – wszyscy wiemy.

Nie wiadomo kiedy konkretnie wspomniane dodatki się pojawią, póki co jedyne co pojawiło się na ten temat to poniższe nagranie, umieszczone na kanałach social media firmy i osób z nią związanych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię