Strona głównaGryAktualnościNinja ma już 500 tysięcy subskrybentów na Mixerze

Ninja ma już 500 tysięcy subskrybentów na Mixerze

Od ogłoszenia minęło już kilka dni, a ruch Ninjy wciąż wzbudza spore zainteresowanie.

Jak możecie się również domyślać, nie obyło się bez świętowania. Po przekroczeniu tego imponującego kamienia milowego, na scenę wjechał tort z puszką Red Bulla na szczycie.

Zobacz: Ninja: Za przejście z Twitcha do Mixera streamer miał dostać 50 milionów dolarów

Przejście Ninjy z Mixera na Twitcha jest głównym tematem do dyskusji w społeczności gamingowej od ładnych kilku dni. Niektórzy uważali to za swojego rodzaju emeryturę, inni doszukiwali się wielu pozytywów dla streamerów oraz widzów. Na razie wygląda na to, że w zastraszającym tempie rośnie konkurencja dla Twitcha. Jeżeli chociaż część fanów wchodzących na Mixera dla Ninjy, zostanie na platformie, Microsoft może doczekać się ogromnego wzrostu w zainteresowaniu.

Jeżeli chodzi o samą liczbę subskrypcji Ninjy, warto zaznaczyć, że do końca tego miesiąca trwa promocja gwarantująca użytkownikom Mixera możliwość odebrania darmowego „suba”. Wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć w odpowiedni przycisk. 500 tysięcy nie jest więc liczbą osób, które zapłaciły sześć dolarów za subskrypcję.

Na realne liczby będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Za tydzień czy dwa powinniśmy zobaczyć, ile widzów regularnie przychodzi na Mixera, a za kilka miesięcy poznamy prawdziwą liczbę subskrybentów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię