Strona głównaGryAktualnościNinja Theory wstrzymuje aktualizacje do Bleeding Edge

Ninja Theory wstrzymuje aktualizacje do Bleeding Edge

Bleeding Edge nie świętował nawet jeszcze swojej pierwszej rocznicy, a twórcy już zdecydowali się na zrezygnowanie z dalszych aktualizacji. 

Bleeding Edge, zaprezentowany pierwszy raz podczas E3 2019, ujrzał światło dzienne 24 marca zeszłego roku. Grze udało się wykręcić bardzo imponujące liczby dzięki premierze w Xbox Game Pass. Niestety, jak widać po ostatnim ogłoszeniu Ninja Theory, niewiele z tego wyniknęło.

Zobacz: Death Stranding może dostać rozszerzoną wersję gry na PS4 i PS5

Studio poinformowało wczoraj na Twitterze, że nie zobaczymy więcej nowego contentu do ich multiplayera. Deweloper skupia się teraz na innych projektach, Senua’s Saga, Project Mara oraz The Insight Project.

Sądząc po komentarzach pod tym postem, nie dziwi to nawet samych fanów gry. Nigdy nie przyjęła się ona na Steamie, szybko straciła zainteresowanie mediów i nie zrobiła później wiele, żeby z powrotem przyciągnąć do siebie graczy zyskanych chwilę po premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię