Strona głównaWiadomościAkcesoriaShroud z własną serią gamingowego sprzętu Logitecha

Shroud z własną serią gamingowego sprzętu Logitecha

Jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie doczekał się własnego sprzętu gamingowego. Ruszyła współpraca Shrouda z Logitechem.

Wczorajszy stream Shrouda zebrał ponad 60 tysięcy ludzi. Po internecie błyskawicznie rozeszła się bowiem informacja, że były zawodnik Counter Strike’a właśnie rozpakowuje swoje nowe akcesoria gamingowe.

Zobacz: Shroud wraca na Twitcha!

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zarówno podkładka, jak i słuchawki, myszka oraz klawiatura, miały na sobie loga Shrouda. Ruszyła tym samym współpraca znanego streamera z Logitechem.

Cała seria PRO, bezprzewodowe słuchawki, myszka oraz klawiatura PRO X, dostępne są aktualnie w alternatywnych wersjach. Podczas zakupu sprzętu na oficjalnej stronie wystarczy zmienić edycję ze standardowej na „Shroud”. Cena pozostaje ta sama, ale wygląd w kilku przypadkach zmienia się diametralnie.

Wszystkie trzy akcesoria PRO oraz podkładka są dostępne aktualnie w formie preordera i do nowych właścicieli zaczną wyjeżdżać w październiku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię