Strona głównaKonsoleMicrosoft zapowiada event z okazji premiery Xbox Series X i S

Microsoft zapowiada event z okazji premiery Xbox Series X i S

Xbox Series X i S na rynek wejdą razem z globalnym wydarzeniem, które ma pokazać przyszłość nowej generacji. 

Do premiery Xbox Series X i S zostały już tylko godziny. Z tej okazji Microsoft zaplanował wydarzenie online, gdzie bliżej poznamy proces tworzenia gier i dowiemy się, w co będzie można niedługo zagrać na nowych konsolach.

Zobacz: Demon’s Souls – zobacz gameplay z PS5

O tym evencie wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dzisiaj w nocy oficjalny profil Xboxa przybliżył na jednak listę gier, które zobaczymy na nadchodzącej transmisji. Jak widać na powyższym obrazku, jest tam kilka głośnych tytułów pokroju Assassin’s Creed: Valhalla, Dirt 5 czy Watch Dogs: Legion. Nie zabrakło również miejsca dla Forzy, Halo i Gearsów, tytułów kojarzonych tylko i wyłącznie z Xboksem.

Livestream na Twitchu rozpocznie się już jutro o 20:00 i potrwa aż sześć godzin. Przez ten czas powinniśmy poznać nieco szczegółów dotyczących wszystkich pokazanych wyżej gier. Fani Microsoftu zyskają z kolei dobre spojrzenie na nadchodzącą generację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię