Strona głównaEsportNinja ujawnił ile zarobił grając w Fortnite w 2018 roku

Ninja ujawnił ile zarobił grając w Fortnite w 2018 roku

Richard Tyler Blevins to postać, którą jednocześnie lubi lub nienawidzi pokaźna liczba osób. Kiedy dowiecie się ile zarabia grając w Fortnie, możecie dołączyć do tej drugiej grupy.

Ninja to postać całkowicie oddana swojej pracy, ale jednocześnie pasji. Bo kto z nas nie chciałby zarabiać na graniu w gry? Tyler spędza na graniu w Fortnite’a średnio 12 godzin dziennie. Również codziennie streamuje swoje zmagania w Internecie. Jeśli tego nie robi – traci. Tą informacją podzielił się ostatnio na Twitterze.

W połowie 2018 roku Ninja nie streamował przez 48 godzin. Taka absencja kosztowała go utratę 40 tys. subskrybentów. Internet to jednak bezlitosny biznes…

W 2018 roku Ninja spędził na graniu w Fortnite ponad 4 tys. godzin. Widzowie oglądali go przez łączny czas 225 mln godzin. Zarobki Tylera rozkładają się w proporcjach 70% – YouTube i Twich i 30% – reklamy i akcje partnerskie (nie konieczine wszystkim pasujące). A te zarobki to… 10 mln dolarów. W samym 2018 roku.

Idę grać w grę. Może i ja coś na tym zarobie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

  1. Niby zakładka mówi mi, że powinien tu być „artykuł”, ale wyświetla mi się tylko 14 zdań. Coś musiało się stać z resztą treści, bo jej nie widzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię