Fortnite

Ninja wykręca nowy rekord oglądalności? A może Izak szykuje grubą akcję na Twitchu? Jeśli grają w Fortnite to wszystko możliwe. Coraz częściej będą startować turnieje w popularnym gatunku Battle Royale, więc będzie o czym czytać.

Uczestnik Mistrzostw Świata Fortnite przyłapany na oszukiwaniu. Wkopał go twórca cheatów

Aktualnie trwają Mistrzostwa Świata w grze Fortnite. W puli nagród znajduje się aż 30 mln dolarów. Kwota potencjalnej wygranej okazała się na tyle kusząca, że jeden z zawodników postanowił oszukiwać. Niestety dla niego, został przyłapany.

200 tys. dolarów zarobił 14-latek grający w Fortnite’a

Chcielibyście mieć w wieku 14 lat aż 200 tys. dolarów? Zresztą nawet teraz więkoszość marzy o takich pieniądzach. A właśnie taką kwotą może pochwalić się pewien młody Amerykanin, który gra w Fortnite’a.

Epic Games ponownie pozwane za taniec w Fortnite. Tym razem sprawa wydaje się być prosta

Kolejny raz Epic Games jest pozwane za wykorzystanie ruchu tanecznego w Fortnite. O ile zazwyczaj ciężko udowodnić wynalezienie przez kogoś konkretnego ruchu, tak w tym przypadku sprawa wydaje się być prosta.

Epic planuje wpompować 100 milionów dolarów w nagrody turniejów Fortnite

Trwa zażarta rywalizacja pomiędzy Fortnite a Apex Legends. Od czasu kiedy EA wypuściło swojego Battle Royale, Epic dwoi i się i troi by odzyskać utracone rekordy i zainteresowanie graczy. Właśnie wytoczone zostały bardzo ciężkie działa.

Ninja ma dużo subskrypcji, ale zdecydowanie mniej subskrybentów. To wynik oszustwa? Chodzi o coś zupełnie innego

0

Mówiąc Ninja bardzo często łączymy go z liczbą subskrypcji w różnego rodzaju serwisach. Jeśli jednak przyjrzymy się nie liczbie subskrypcji, a licznie subskrybentów to okazuje się, że niektóre liczby są zdublowane.

Fałszywy mail miał zakończyć sprawy sądowe związane z tańcami w Fortnite. Ktoś przesadził z jego treścią

Tańce w Fortnite to wrażliwa sprawa. Jedni nie mogą na nie patrzeć, a inni walczą z Epic o odszkodowanie za bezprawne wykorzystanie swoich ruchów. Ktoś postanowił w niezbyt umiejętny sposób spory, nieumiejętnie tworząc fałszywego maila.

Fortnite ujawni zawartość lootboxów przed zakupem. Na początek tylko w jednym trybie

0

X-Ray Llamas pojawiły się w trybie Save the World Fortnite’a. Co to oznacza? To koniec kupowania lootboxów w ciemno.

75 tys. dolarów – rekordowy donate podczas transmisji Fortnite

0

Donete’y w grach to od zawsze rzecz dyskusyjna. Kontrowersje budzą słuszność ich przyznawania, uczciwość oraz… wysokość. Szczególnie, kiedy mówimy o nowym rekordzie, jaki ostatnio padł na Twitchu.

Ninja ujawnił ile zarobił grając w Fortnite w 2018 roku

Richard Tyler Blevins to postać, którą jednocześnie lubi lub nienawidzi pokaźna liczba osób. Kiedy dowiecie się ile zarabia grając w Fortnie, możecie dołączyć do tej drugiej grupy.

W Fortnite pojawił się miecz i gracze są wściekli. Twórcy przesadzili?

Nie dalej jak wczoraj pisałem o magicznym mieczu, który ma się pojawić w grze Fortnite. Nie trzeba było długo czekać, aby Inifinty Blade zagościł na serwerach. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie możliwości broni. Gracze są wściekli, a szczególnie ci, którzy akurat mieli grać turniej o 1 mln dolarów.

Izako Boars uruchamia kolejną dywizję. Tym razem organizacja próbuje szczęścia w Fortnite

Po niezbyt obfitującej w sukcesy dywizji CS:GO i PUBG oraz dużo bardziej “skutecznej” dywizji w ZULA, Izako Boars postanowiło rozszerzyć swoją działalność na kolejny tytuł – Fortnite.

Skład, który od tej pory będzie reprezentował Izako Boars w turniejach Fortnite, dotychczas działał jako InHarmony Gaming.

W jego skład wchodzą:

  • Adrian “Dju” Malczyk
  • Dawid “hacky” Jagielski
  • Patryk “macius” Gałaj
  • Rafał “Shikuni” Goncerewicz

W rankingu europejskich zespołów Fortnite zespół ten zajmuje aktualnie 34. miejsce, co jest całkiem niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę, że wyprzedzają ponad 100 konkurentów.

Jak sobie poradzą pod nowymi barwami? O tym będzie można się przekonać już niedługo, podczas kwalifikacji do Winter Royale. A potem główny sprawdzian roku 2019 – Fortnite World Cup. Jak sobie poradzą? Mamy nadzieję, że dużo skuteczniej niż ich koledzy z dywizji CS:GO.

GORĄCE RECENZJE