Strona głównaKonsoleNintendo po cichu zamyka witrynę Labo?

Nintendo po cichu zamyka witrynę Labo?

Wygląda na to, że kartonowy biznes Nintendo odchodzi w zapomnienie. Firma po cichu zamyka witrynę Labo.

Nintendo Labo cieszyło całkiem niezłą popularnością wśród posiadaczy konsol Nintendo Switch. Gracze inspirowali się zestawami i tworzyli własne konstrukcje, np. prawdziwy gokart do Mario Kart. Wygląda jednak na to, że okres świetności kartonowych dodatków Labo kończy się. Nintendo w ostatnim czasie dokonało małej reorganizacji dedykowanych stron internetowych.

Zobacz: Perfect New World – nowy, next-genowy MMORPG z gigantycznym budżetem

Labo sprzedało się w około milionie jednostek w pierwszym roku od premiery, jednak z biegiem czasu popularność zaczęła spadać i wydaje się, że Nintendo podjęło decyzję o wyłączeniu projektu lub zdecydowanym ograniczeniu projektu.

nintendo labo

Oficjalna północnoamerykańska witryna Labo przekierowuje teraz na stronę z zestawem Labo VR, co daje do zrozumienia, że jest to początek końca tekturowych konstrukcji. Z pewnością nie jest to oficjalny koniec, bo samo Nintendo niczego nie potwierdza. Co ciekawe, strony w innych częściach świata nadal przekierowują na zestawy Labo. Możliwe, że plany dotyczące serii nie zostały jeszcze podjęte na całym świecie lub po naszej stronie świata będą one dostępne dłużej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię