Strona głównaKonsoleNintendo pokazało już swoją nową konsolę?

Nintendo pokazało już swoją nową konsolę?

Jakiś czas temu pisaliśmy o przecieku dotyczącym kolejnej konsoli Nintendo. Bardzo możliwe, że wybrańcy mieli okazje zobaczyć już urządzenie podczas zamkniętych pokazów podczas Gamescom 2023.

Temat kolejnej wersji Nintendo Switch lub kolejnej konsoli Nintendo powraca jak bumerang. Ostatnio zrobiło się o tym głośno za sprawą przecieków. Wydaje się, że może być w nich sporo prawdy. Według najnowszych doniesień nowa konsola mogła być zaprezentowana wybranym dziennikarzom podczas Gamescom 2023.

Informacje te pochodzą od Jeza Cordena, redaktora serwisu Windows Central. Ten miał usłyszeć o zamkniętym pokazie podczas targów. Przynajmniej tak twierdził w oryginalnej wersji wpisu na X. Według źródła, na które się powołuje nowa konsola Nintendo została pokazana albo była tematem dyskusji z wybranymi dziennikarzami. Podobne informacje trafiły także do Toma Hendersona.

Oczywiście nie traktowałbym tego jako pewniaka czy oficjalne potwierdzenie nadejścia nowej konsoli. Jednak coś może być na rzeczy. Tak czy inaczej warto trzymać rękę na pulsie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię