Strona głównaGryAktualnościNioh 2 bombardowane negatywnymi ocenami na Steam

Nioh 2 bombardowane negatywnymi ocenami na Steam

Problemy z klatkażem oraz sterowaniem są powodem istnego bombardowania przez graczy Nioh 2 niskimi ocenami na Steam.

Nioh 2 w momencie premiery na Steam niemal trzykrotnie przebiło popularność pierwszej części. Gra pobiła nawet Dark Souls w liczbie jednocześnie grających w ten tytuł osób. Ale teraz, kiedy pierwszy szał minął, dzieło Koei Tecmo zaczyna otrzymywać coraz więcej negatywnych recenzji, a opinie na Steam są coraz bardziej “mieszane”. Najczęściej gracze zgłaszają problemy z płynnym wyświetlaniem grafiki oraz sterowaniem. Gra ma 4000 pozytywnych recenzji na ponad 1300 negatywnych.

Nioh 2

Najwięcej problemów dotyczy ilości klatek na sekundę, a w drugiej kolejności na grę narzekają Ci, którzy grają na klawiaturach. Ich zdaniem, podpowiedzi wyskakujące na ekranie przyczyniają się do częstych zgonów lub niepowodzeń w zadaniach. Ich zdaniem, problem polega na tym, że przy tej ilości combosów, tajnych umiejętności i rytmicznego wciskania przycisków, podpowiedzi powodują chaos i przez nie gracze nie wiedzą który przycisk tak naprawdę należy w danym momencie wcisnąć.

Zobacz: Nioh 2 – nowa aktualizacja wprowadza cross-save przed premierą remasteru PS5

Problemem jest także optymalizacja – niektóre krainy oraz animacje, na przykład ataków, dosłownie rujnują ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Gracze są zmuszeni do gry z efektami ustawionymi na niskie.

A czy Wy zauważyliście jakieś problemy w grze?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię